Losimu automatai – nepabostanti pramoga

Įsigilinkime į kitų požiūrį – išklausykime nebepertraukinėdami. Kai emocijos ims viršų, duokime sau laiko apsiraminti. Galime net parašyti ant lapelio ar duoti paskaityti kažkam šią rašliavą. Panašiai veikia ir losimu automatai.

Aiškus suvokimas

Prieš kalbėdamiesi, duokime sau dieną pagalvoti. Gali būti, jog abu klydote galvodami, ką mano kiti. Atvirai ir aiškiai pasakykime, kur kas kitaip buvo suprasta. Apibrėžkime problemą – susitarkime, dėl ko mūsų nuomonės nesutampa. Tuomet pasamprotaukime, kokie specialesni jūsų abiejų poelgiai ar veikimas lėmė problemos egzistavimą. Losimu automatai nelemia žmonėms sunkumų.

Ieškokime sprendimų – neatmeskime nei vieno. Tiesiog sugalvokime jų kaip įmanoma daugiau. Tada imkime kiekvieną atskirai bei aptarkime realias to pasekmes. Sutarkime dėl sprendimo – kartu turime jausti, jog problema išnyks. Kai vienas jaučiasi gerai, o kitas – blogai ir neįvertintas, tuomet ne sprendimas.

Losimu automatai

Įvykdykime sprendimą – laikykimės susitarimo. Jeigu vienas iš dviejų jo nesilaiko, gražiai, neagresyviai priminkime. Peržiūrėkime sprendimą – jei toks neveiksmingas, grįžkime prie kitų punktų. Tokio proceso sėkmė nebereiškia, kad visos bėdos greitai dings, bet abu patirkime neabejotinos naudos. Atrodo lyg banaliai, tačiau visa esmė yra – kalbėtis bei prisiminti, kad yra toks dalykas, kaip losimu automatai.

Negailėkime komplimentų. Kas dieną savo partneriams pasakykime po kelis pozityvius komentarus reiškiančius tai, kas mums labiau patinka (“Šiandien svečiuose buvai itin sąmojingas! Man ypač patiko!”). Pasistenkime, jog pagyrų atsirastų gausiau negu neigiamų komentarų. Menkiau kritikuokime.

Azartiniai žaidimai

Paprastai žmonės galvoja apie kritiką santykiams prasidėjus, bet po kažkiek laiko tampa tam dalykui alergiški. Esminė taisyklė – nutylėti menkas smulkmenas ir pasakyti vien svarbiausius dalykus. Azartiniai žaidimai, ypač losimu automatai reikš panašius dalykus.

Nepamirškime: niekas nenorės gyventi su partneriais, kurie mažai girs ir daug kritikuos.
Klausykimės. Akylas klausymasis taps geriausias variantas yra vidinė paslaptis, kurią galima perdovanoti savo mylimiesiems. Klausykimės tik tam, jog suprastume. Nepertraukinėkime, netikslinkime faktų, nepulkime. Pasaugokime gynybą kitiems pokalbiams. Losimu automatai tiesiog privalo vis priminti koks gražus yra gyvenimas.

Turėkime savo gyvenimus. Bendraukime su draugais bei šeima, užsiimkime savo pomėgiu, padėkime aplinkiniams. Jei neturime savo gyvenimo, visada būname prie partnerio, tad jį kritikuosime. Atsiprašykime. Pasiūlykime susitaikyti. Galima tarti: „Atsiprašau už savo problemos pusę“, galbūt net manote, kad esama tik 10 proc. kaltas.

https://www.optibetkazino.lt/zaidimu-apzvalgos/