Pokeris – atgaiva sielai

Kiekvienas net nemąstydamas pasakytų, jog bendrauti visuomet kur kas smagiau su tais žmonėmis, kurie yra linksmi ir patenkinti, bet ne su tais, kuriems be perstojo viskas blogai. Visų svarbiausia, kad žmonių mintys bei nusiteikimas kurtų jų gyvenimą. Teigiamas galvojimas ne vien naudingas sveikatai. Pokeris čia taip pat gali labai pasitarnauti.

Pokeris nuteikia kitaip

Pozityvios, kupinos džiugesio, meilės bei vilties mintys organizmuose padeda skirtis cheminėms medžiagoms, o jos leidžia pasijusti geriau. Žodžiu, tai kaip koks uždarokas ratas – kai jaučiamės blogai, pradeda skirtis medžiagos, kurios tik dar labiau blogina esamą situaciją, o pozityvios mintys padės išsiskirti laimės hormonams.

Energingesnė smegenų veikla, geresnė nuotaika nulemia net stipresnį imunitetą, taip pat kartu padovanoja didesnę sėkmę gyvenime. Taip yra todėl, nes visiems patinka geresne nuotaika spinduliuojantys asmenys. Taigi tokie gerokai lengviau sulaukia sėkmės net profesiniame, ar asmeniniame gyvenime. Kartkartėmis išgirstame kažką su pavydu tariant: „Tas tikrai laimės kūdikis, atkeliavo į šį pasaulį su marškinėliais.“ Pokeris viską gali pakeisti iš esmės, reikia tą įsisavinti, kol laikas.

Pakilesnė nuotaika

Visgi visa esmė tokia, jog žmonės patys užsiprogramuoja sėkmei ir nesėkmei. Argi kažkada girdėjote, kad pasisektų tam, kuris visada bamba, kad dienos apgailėtinos ir nieko geresnio negalima tikėtis?

Pakilesnė nuotaika lems ir geresnį imunitetą, taip pat kartu apdovanos didesne sėkme gyvenimuose. Kaip kenkia blogos mintys? Gyvenimas šiuo metu verčia itin nemažai konkuruoti, o toks būvis nori nenori lems baimę, kad kiti žmonės bus geresni, nerimus dėl ateities, abejonių krūvą ir neužtikrintumą, didžiules įtampas. Pokeris gali išsklaidyti visus neramumus. Tuo tik reikia įtikėti, nepaisant kitų primestos nuomonės.

Minčių lavina

Kai galvojama tik apie blogus, galinčius įvykti scenarijus, vargiai ar gebame susitelkti į siekio siekimą ir tokį pasiekti. Mokslininkai yra įsitikinę, kad neigiamos emocijos siaurins mūsų mąstymą bei ribos mintis, nes kitaip tiesiog ir negali būti. Pokeris suvaldo minčių srautą ir suvienija realiam darbui su savimi, nes kitaip būti net negalėtų.

Reikia prie to pratintis jau dabar ir nesusitaikyti su kitokiu scenarijumi. Tai elementaresnis suvokimas, kuris gelbsti bet kokioje situacijoje. Neverta prisigalvoti to, ko visai nėra bei galbūt niekada net nebus. Tai reikš tik nusivylimą. Pokeris gali padėti bet kuriuo atveju. Tai ragins išbandyti ir patys išmintingiausieji.