Losimu automatai – geriausia patirtis

Nustokime emocine prasme persekioti. Kuomet patiriame nerimą, nedarykime spaudimo. Sutelkime dėmesį kažkur į vidų, net į savo pačių gyvenimų planus. Nutolstantis draugas taps kur kas stipriau linkęs priartėti, kai nestokos erdvės kvėpuoti bei matys, jog puikiai rūpinamasi savimi. Tą padeda įgyvendinti losimu automatai.

Geros išeitys

Neišsiplėskime! Vaikinas galės nenorėti pokalbio, kadangi jo bijo. Kitais atvejais šią baimę kels tiesiog sakinių gausa ir jūsų kalbėjimo tonas. Kalbėkime glausčiau, lėčiau, gražiau, ramiau. Žinokime savo ribas. Būkime lankstus ar sugebėkime keistis dėl partnerių 80 proc. laiko, tik neaukokime svarbiausių savo savybių, įsitikinimų ar prioritetų. Kuomet nuolat taikysitės šalia partnerio primindami tai, kas mums tikrai svarbiausia, naujoji santuoka netaps laiminga.
Išsiskyrimai su mylimu vyru gali sukelti šiuos jausmus, tarsi kažkas nuolat smūgiuotų jau į pilvą ligi kol santykiai ima baigtis. Losimu automatai gali priminti geriausius laikus.

Losimu automatai

Ir tai netaps vien tik sekinančiu fiziniu ir emociniu skausmu, kartu su tuo išsiskyrimas sujauks ir kasdieninį žmonių gyvenimą. Sujaukiamas planas ateičiai ne tik socialinėse grupėse ar nuomos sutartyse. Be to, pasikeičia įsitikinimas, jog pasaulis yra gražus ir teisingas visiems. Pasak psichologų, prikurtos streso skalės, tad išsiskyrimu sukeltą nerimą prilygsta tik partnerių mirties sukeltas stresas.

https://www.optibetkazino.lt/

Visgi viso to jausmo, dauguma iš kitų patyrė daugiau skyrybų iki 30 m., negu mūsų seneliai visame savo gyvenime. Bet tai nebūtinai blogai, ar ne? Visi turime galimybes surasti idealiausius partnerius, kai kiti anksčiau tarsi turėjo likti drauge tik todėl, kad taip diktuodavo visuomenės normos. Tuo tarpu losimu automatai nieko neprimeta. Losimu automatai gali sukelti panašius jausmus.

Paprasti dalykai

Vokiečių psichologai nesutiks su šia nuomone. Praeitą savaitę 24 m. psichologė išleido pirmą knygą. Ji vadovauja savo klinikai Vokietijos Universitete. Šioje knygoje ji parodys atvejus, kai išsiskyrimas dramatiškai pakeis ar sunaikins žmonių gyvenimus ir teigia, kad jų buvo įmanoma išvengti. Jos pokalbio metu vienam portalui atskleidžiamas visas žmogiškųjų santykių sudėtingumas. Losimu automatai yra gerokai paprastesni.

Skyrybos gali visiems sukelti didžiulę baimę, tad nuo to visi ir kenčia. Kai pažvelgiame į žmogaus gyvenimą po išsiskyrimų pamatome, kad kitų santykiuose žmonės netapo laimingesni. Internetu pradėtų pasimatymų puslapiai aiškina, kad susirasti naują partnerį yra lyg ir vienodai lengva kaip keistis mašinos ratus, tad dauguma žmonių galvoja, kad kitas žmogus juos padarys kitokiais. Bet yra gana didelė tikimybė, jog taip nenutiks.